Напередодні професійного свята – Дня енергетика привітав працівників енергетичної галузі начальник Нетішинської міської військової адміністрації Григорій Олендра, подякувавши енергетикам громади за щоденну роботу із забезпечення стійкості енергетичної системи.
Українська енергетика протягом трьох років стала мішенню для атак ворога, спрямованих на руйнування електромереж з метою знищення можливості генерації електроенергії. Однак наші енергетики роблять надможливі зусилля, щоб відновити електропостачання для споживачів. Життя багатомільйонного населення держави неможливе без щоденної роботи людей, які сьогодні відзначають професійне свято – стійких, мужніх, відданих обраній професії та Україні.
Сьогодні кожен з нас дякує енергетикам за самовіддану працю, професіоналізм та героїзм. Під обстрілами багато з них ремонтують мережі, відновлюють зруйновані об’єкти, роблячи усе можливе й неможливе, щоб країна була зі світлом та теплом.
Попри всі виклики та негаразди енергетики зустрічають своє свято із високо піднятою головою, сміливо дивлячись у майбутнє, чітко та професійно виконуючи свою роботу.
Вони забезпечують енергією кожен наш день, тож нехай і сьогоднішній День енергетика буде наповнений світлом, теплом і енергією нашої щирої вдячності за самовіддану працю!
Начальник Нетішинської міської військової адміністрації – Григорій Олендра












