Ви зараз переглядаєте Родинам загиблих військових вручили державні нагороди

Родинам загиблих військових вручили державні нагороди

На жаль, війна триває.
Щодня ми втрачаємо найкращих синів та дочок України. Героїв та Героїнь, які стали на захист нашої Батьківщини та до останнього подиху боронили рідну землю від підступного ворога.
Жодні ордени чи нагороди не зможуть вгамувати біль матері, яка втратила сина, дружини чи дітей, яких більше не зможе обійняти найрідніша людина, проте ці найвищі державні відзнаки повинні нагадувати нам про подвиги сучасних українських Героїв. І щоб ми щоразу пам’ятали, що їхня жертва безцінна!
Сьогодні, 10 травня, начальник Нетішинської міської військової адміністрації Григорій Олендра зустрівся з членами сімей військовослужбовців, які віддали своє життя у війні з російськими загарбниками. Батькам, дружинам та дітям загиблих Героїв він висловив співчуття у зв’язку з непоправною втратою, подякував за невимовну жертву та відданість їхніх синів, чоловіків та батьків і спільно з представником Шепетівського РТЦК Артемом Андрощуком вручив державні нагороди, присвоєні, на жаль, посмертно.
Так, згідно з Указами Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденами «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено:
– ШЕВЧЕНКА ОЛЕГА ВАЛЕРІЙОВИЧА
– САВЧЕНКА ВІТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА
– БУДИГУ ДМИТРА ІВАНОВИЧА
– ДАНИЛЮКА МАКСИМА ПЕТРОВИЧА
– СЕМЕНОВИЧА АНДРІЯ СЕРГІЙОВИЧА
– БУРЯКА ОЛЕКСАНДРА ІВАНОВИЧА
– ДУБИЧА ОЛЕГА ВІКТОРОВИЧА
Орденами «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено:
– НАУМОВА ОЛЕКСАНДРА ЮРІЙОВИЧА
– ШЕВЧУКА ОЛЕКСІЯ ВАСИЛЬОВИЧА
Щирі співчуття усім родинам.
Світла пам’ять нашим Героям !