Ви зараз переглядаєте Вручено державну нагороду сімʼї загиблого Героя

Вручено державну нагороду сімʼї загиблого Героя

На жаль, у війні ми щодня втрачаємо найкращих.
Сьогодні, 8 травня,  Заступник ректора Національної академії прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького Павло Лисак спільно з заступником начальника Нетішинської міської військової адміністрації Андрієм Палилюлько вручили державну нагороду рідним загиблого Героя  Юрія САМКОВСЬКОГО, який віддав своє життя захищаючи суверенітет та цілісність України!
Немає таких слів, які б могли втамувати горе рідних. Жодна нагорода не полегшить біль втрати рідної людини, але вона є ще одним свідченням мужності та відваги наших захисників, які віддали своє життя за майбутнє нашої держави та за кожного з нас. Імена наших незламних захисників навіки вписані в історію нашої держави.
Так, згідно з Указами Президента України, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня посмертно нагороджено  старшого солдата ЮРІЯ САМКОВСЬКОГО.
Вічна пам’ять, честь і шана полеглому Герою!