Ви зараз переглядаєте День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Кожної третьої неділі березня в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
Напередодні професійного свята начальник Нетішинської міської військової адміністрації Григорій ОЛЕНДРА відвідав комунальні підприємства Нетішинської міської ради «Благоустрій», «Комфорт», «Торговий центр», «Житлово-комунальне об’єднання», комунальне господарство філії «ВП Хмельницька АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» та висловив Подяку їх колективам за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання функціональних обов’язків, відданість справі. Вони і в день, і в ночі роблять усе можливе для надання споживачам необхідних послуг та забезпечують комфортні умови для проживання мешканців Нетішинської міської територіальної громади. Начальник військової адміністрації побажав працівникам комунальних підприємств міцного здоров’я, злагоди в родинах, миру, поваги від людей та нових трудових здобутків на благо громади!